تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰  ساعت : ۱۳:۰۷
هرگونه تجمع تبلیغاتی توسط داوطلبان انتخابات ممنوع است

هرگونه تجمع تبلیغاتی توسط داوطلبان انتخابات ممنوع است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هرگونه تجمع و گردهمایی تبلیغاتی تا پیش از زمان قانونی آغاز تبلیغات و تایید ستاد ملی کرونا مغایر قانون و ممنوع است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، شهبازی با اشاره به ضرورت انجام هرگونه اقدامات انتخاباتی از سوی داوطلبان مطابق قانون اظهار داشت: کلیه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا فراهم شده است.
 وی افزود:  از طرفی همانطوری که می دانید انتخابات بر اساس جدول زمانی خود توسط دست اندرکاران  در حال انجام است و جلسات ستاد انتخابات به طور مرتب و منظم برگزار می گردد و الحمدلله هماهنگی خیلی خوبی بین هیئت های اجرایی و نظارت وجود دارد.
 وی افزود:  علی ایحال هرگونه تجمع تبلیغاتی توسط داوطلبان انتخابات ممنوع است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی رعایت قانون یک وظیفه دینی،  شرعی و قانونی است برای اینکه رای مردم زینتی نیست بلکه یک رای هم تاثیرگذار و سرنوشت ساز است به همین خاطر تامین امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت از اهداف اساسی و اصلی وزارت کشور در استان ها می باشد.
 استاندار البرز تصریح کرد:  حضور و مشارکت مردم در پای صندوق های رای در ۲۸ خرداد ماه سال جاری تمامی تحلیل‌های هدفمند استکبار جهانی را نقش برآب خواهد ساخت. 
 شهبازی افزود:  یکی از فصول کلیه انتخابات در سطوح مختلف مجازات‌هایی است که قانونگذار برای برخورد با متخلفین پیش‌بینی کرده است.
 نماینده عالی دولت اضافه کرد:  کلیه امکانات تجهیزات برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شهر و روستا در استان تامین شده است. 
وی افزود: امروزه در دنیا گردش قدرت به روش مسالمت آمیز از طریق انتخابات صورت می گیرد در حقیقت این مردم هستند که سر نوشت خودشان را تعیین و رقم می زنند و اصولا قاعده دمکراسی و گردش قدرت هم همین است.

 
 

کد خبر : 23424

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۳۰۱

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :