تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰  ساعت : ۱۱:۵۹
۱۵۷ داوطلب شورای اسلامی روستا در استان البرز ثبت نام کردند

در دومین روز از فرایند ثبت نام شوراهای اسلامی روستا

۱۵۷ داوطلب شورای اسلامی روستا در استان البرز ثبت نام کردند

رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: در دومین روز ثبت نام داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی روستا در استان البرز ۱۵۷ نفر ثبت نام کردند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، نورمحمد فردی با اعلام این خبر اظهار داشت: در دومین روز ۱۵۷ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 72 درصد آقایان و 28 درصد خانم‌ها می باشند.
وی افزود: از طرفی۷۱  درصد به صورت حضوری و ۲۹ درصد به صورت غیر حضوری ثبت نام کرده‌اند.
معاون استاندار تصریح کرد: روی هم رفته در این دو روز ۲۸۲ نفر ثبت نام کردند که نسبت به دو روز اول ثبت نام دوره گذشته روند افزایشی داشته است.
وی افزود: از نظر تحصیلات  در این دو روز  137 نفر زیر دیپلم، 74 نفر دیپلم، 21  نفر فوق دیپلم، 36 نفر لیسانس، 8 نفر فوق لیسانس و 2 نفر دکتری و 4 نفر سطح یک حوزوی می باشند.
معاون استاندار تصریح کرد: از طرفی آمار ثبت نام کنندگان شهرستان ها به تفکیک عبارتند از: کرج84 نفر، چهارباغ 34 نفر، نظرآباد 47 نفر، طالقان33 نفر، ساوجبلاغ 69 نفر، اشتهارد13 نفر و فردیس ۲ نفر ثبت نام کردند.
رئیس ستاد انتخابات استان البرز تاکید کرد: که مدت انتخابات شوراهای اسلامی روستا 7 روز است که از روز دوشنبه مورخ 16/1/1400 شروع و تا روز یکشنبه مورخ 22/1/1400 از ساعت 8 صبح لغایت 18 عصر ادامه دارد.
وی افزود: کلیه بخشداری های استان آمادگی لازم برای  ثبت نام در تاریخ مقرر را دارند
و از طرفی همان طوریکه اشاره شد ثبت نام به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود ولی با توجه به سرعت رو به افزایش کرونا انتظار می رود جهت حفظ و سلامتی خود و خانواده ترجیحا از طریق غیر حضوری ثبت نام نمایند.

 
 

کد خبر : 23087

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۲۷۱

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :