تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰  ساعت : ۲۳:۰۰
116 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستایی البرز ثبت نام کردند

در روز نخست؛

۱۱۶ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستایی البرز ثبت نام کردند

رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: در پایان روز نخست ثبت نام انتخابات شورای اسلامی روستا در سطح استان ۱۱۶ نفر ثبت نام کردند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، فردی با اعلام این خبر اظهار داشت: در اولین روز از ثبت نام شورای اسلامی روستا مجموعا ۱۱۶ نفر در سطح استان ثبت نام نمودند که از این تعداد ۱۰۷ نفر معادل ۹۲ درصد آقایان و ۹ نفر معادل ۸ درصد خانم ها می باشند.
وی افزود: ۴۰ درصد از افراد ثبت نام شده به صورت حضوری و ۶۰ درصد به صورت غیر حضوری و به روش مکانیزه ثبت نام نمودند.
فردی تصریح کرد: داوطلبان ثبت نام شورای روستا از نظر تحصیلات ۵۴ نفر زیر دیپلم، ۲۹ نفر دیپلم، ۸ نفر فوق دیپلم، ۱۷ نفر لیسانس، ۶ نفر فوق لیسانس و ۲ نفر سطح یک حوزوی می باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: همان طوری که می دانید از امروز ۱۶ فروردین تا روز یکشنبه ۲۲ فروردین از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر هر روز به صورت حضوری و غیر حضوری در کلیه بخشداری های استان ثبت نام از افراد واجد شرایط شورای روستا صورت می گیرد.
وی افزود: با توجه به شیب تند رو به افزایش کرونا از طرفی به منظور سلامت خود و خانواده توصیه می شود ترجیحا از طریق غیر حضوری ثبت نام به عمل آید.
فردی گفت: کلیه امکانات، تجهیزات جهت ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی روستا در بخشداری ها فراهم و مهیاست بنابراین از کلیه کسانی که تمایل و شرایط لازم را دارند دعوت می شود ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند و بلکه تا فرصت باقی است نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند

 
 

کد خبر : 23057

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۵۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :