تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰  ساعت : ۱۳:۱۹
ثبت نام از داوطلبان شوراهای روستا از ۱۶ فروردین آغاز می‌شود

ثبت نام از داوطلبان شوراهای روستا از ۱۶ فروردین آغاز می‌شود

رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: ثبت نام داوطلبان شوراهای روستایی از دوشنبه ۱۶ فروردین همزمان با سراسر کشور در استان نیز آغاز می شود.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز؛ نورمحمد فردی با اعلام این خبر اظهار داشت:انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می گردد. 
وی افزود: مقدمات کار طبق قانون و جدول زمان بندی انتخابات فراهم شده و از روز دوشنبه ۱۶ فروردین داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستایی می توانند به مدت یک هفته برای ثبت نام اقدام کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تصریح کرد: ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه آغاز و تا پایان ساعت ۱۸ عصر روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه مجموعه به مدت ۷ روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ادامه خواهد داشت.
وی افزود: داوطلبان به چهار روش می توانند ثبت نام کنند که روش نخست از طریق اپلیکیشن موبایلی،  بارگذاری از پورتال وزارت کشور و دریافت کد رهگیری است.
 فردی گفت: روش دوم ثبت نام از طریق نسخه کامپیوتری و دریافت کد رهگیری و روش سوم ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری روش چهارم ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به بخشداری های استان از ساعت ۸ الی ۱۸ عصر است.
وی تاکید کرد: برابر ماده ۳۲ قانون بندهای  ۱،۲،۳  مسئولینی که مشمول استعفا می شوند باید قبل از ثبت نام استعفا داده و به هیچ وجه در آن پست مشغول نباشند و هنگام ثبت نام اصل استعفا نامه را ارائه دهند.
رئیس ستاد انتخابات استان البرز با اشاره به این که تمهیدات و زیر ساخت لازم برای برگزاری انتخابات آینده فراهم شده است افزود: برنامه ریزی لازم صورت گرفته که بتوانیم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری داشته باشیم زیرا حضور مردم و مشارکت حداکثری آنها علاوه بر این که باعث یاس و ناامیدی دشمنان می شود باعث اتحاد، انسجام و استحکام نظام نیز خواهد بود بنابراین از کلیه کسانی که تمایل و شرایط لازم را برای ثبت نام دارند دعوت می شود در فرصت تعیین شده برای ثبت نام اقدام نمایند.

 
 

کد خبر : 23042

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۸۱

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :