تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹  ساعت : ۱۶:۴۸
رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان البرز منصوب شدند

با حکم استاندار؛

رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان البرز منصوب شدند

استاندار البرز با صدور احکام جداگانه‌ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان در برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا را منصوب کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی استاندار البرز طی حکمی نورمحمد فردی؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان البرز در برگزاری انتخابات 28 خرداد 1400 منصوب کرد.
شهبازی در احکام جداگانه‌ای محمد کردی؛ مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشور را به عنوان دبیر و علی نیازی؛مدیر کل امور اداری و مالی را به عنوان رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان منصوب کرد.
همچنین بر اساس احکام صادرشده از سوی استاندار، سید محسن میرحبیبی، مدیر کل امنیتی و انتظامی به عنوان رییس کمیته امنیتی و انتطامی،  سید محمد موسوی نسب؛ مدیرکل حراست به عنوان رئیس کمیته حراست و استعلامات، عباس اسلامی؛ مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی وامور حقوقی به عنوان رئیس کمیته حقوقی، محمدرضا جهانشاهلو؛ مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و  محمد علی رفیع پور مدیر کل ثبت و احوال استان به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شدند.
استاندار البرز در حکم انتصاب اعضای ستاد انتخابات استان ابراز امیدواری کرده است با اهتمام دست‌اندرکاران انتخابات، همه تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخاباتی شکوهمند در شأن و منزلت مردم شریف البرز فراهم و حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب‌شوندگان به عنوان حق‌الناس طبق قوانین و مقررات و در فضایی توأم با نشاط و آرامش رعایت شود.
 
 
 

کد خبر : 22628

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۴۷۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :